22.2. léta páně 2014 nám začala nová soutěžní sezona. První zastávkou ligového kola byla sportovní hala v Radotíně, kam nás, Rejnoky ze Zlína a nový pražský tým Red Dragons Praha pozvali pořádající New Cavaliers Praha.

Na úvod turnaje byla minutou ticha uctěna památka naší drahé Haničky Hrabčíkové, které naše utkání už sleduje kdesi nahoře.

Jako první nás čekali bratři z New Cavaliers, a ač jsme měli smělé plány, nepodařilo se nám odvěkého rivala zdolat. Výsledek 7:3 mluví za vše.

Pak už nastoupili ke svému prvnímu utkání Red Dragons, kteří chtěli ukořistit nějaký ten bodík na Rejnocích. Bylo znát, že tréninkové manko ještě schází. Zato s jakým nadšením a chutí bojovali o vsítění první ligové branky, však už teď zaslouží obdiv a úctu. O to krutěji pak vyznívá konečné skóre 1:10 ve prospěch kamarádů ze Zlína.

Dalším soupeřem Indiánů byli Rejnoci. Utkání jsme od začátku kontrolovali, dařilo se i střelecky a my se mohli radovat z výhry 7:1.

Poté čekal Red Dragons adept na ligový titul New Cavaliers, kteří dali ve hře příležitost hráčům ze střídačky. I tak byl rozdíl mezi oběma týmy značný a pro nováčka ligy přibyl druhý dvouciferný příděl branek(11:1).

To s Rejnoky vypadal začátek zápasu Kavalírů na pěkné drama. Skóre dlouho zůstávalo beze změny a až druhá půle přinesla obrat. Kdo viděl úvod utkání, nevěřil by, že se může na jedné straně otevřít takový brankostroj. Ač bojovali Rejnoci jako lvi, odvezli si domů 9 kousků, sami nedali gól žádný.

V posledním mači jsme se s novým týmem Red Dragons potkali na hřišti i my. Přes bojovnost a nasazení nováčka nebylo od úvodu pochyb, kdo odejde jako vítěz. Míša Charvátová se snažila, co jí síly stačily, avšak menší podpora od ostatních hráčů jí víc než dvě branky nedovolila vsítit. Celkově tak Indians Plzeň-Red Dragons 11:2.

Po prvním kole jsme tedy druzí za suverénními Kavalíry, už teď se těšíme na kolo druhé.